      • Honeywell Sensor NBPLANN100PAUNV
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 31
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Operating Pressure:100 PSI Voltage Rating:12 VDC Supply Current:1.5 mA