      • MALLORY Capacitor LP223M016E7P3
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 82
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      16V 22000UF 30mm*42mm