      • Panasonic Resistor EXB-A10P151J
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric) Concave Long Side Terminals