      Rubycon Capacitor 10ZLH3900MEFC12.5X25
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 480
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):10V Capacitance(uF):3900uF φD(mm):12.5 L(mm):25 Ratedripplecurrent(mArms):2900105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):1520℃/100kHz Durability(h):10000