      • SUNON Fan PMD2409PTV2-A
      1/1
      SUNON Fan PMD2409PTV2-A
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 11
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Fan Type DC Fan
      Series PMD Series
      Voltage 24 VDC
      Frame Size 92 mm
      Frame Thickness 25 mm
      Frame Material PBT Plastic
      Bearing Type Vapo
      Speed Middle
      Function AutoRestart
      Size 92 mm x 25 mm
      Power Current -
      Power Consumption (WATTS) -
      Speed -
      Air Flow -
      Static Pressure -
      Noise -
      Termination -
      IP Rating -
      Approval Agency -
      Operating Temperature -
      Weight -
      The SUNON Fan is high quality!
      DC24V 4.8W