      • Omron Sensor E2B-M12KS04-M1-C2
      1/1
      Omron Sensor E2B-M12KS04-M1-C2
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 13
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Housing size: 12 mm
      Sensing Distance: 4 mm
      Connection Type: M12 connector (4 pin)