      • TRIAD Transformer VPM24-1040
      1/1
      TRIAD Transformer VPM24-1040
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      • Reviews
      Electrical Rating:25 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:12 V/24 V
      Secondary Voltage in Series:24 V CT at 1.04 A
      Secondary Voltage in Parallel:12 V at 2.08 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz