      • Tyco Fuse TRF250-080U
      1/1
      Tyco Fuse TRF250-080U
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 227
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      HOLDING CURRENT:80MA; TRIPPING CURRENT:160MA; VOLTAGE RATING:60VDC